Poslední školní den

VÝLET  DO PRAHY

Ve středu 11.6.2014 jela naše škola na dvoudenní výlet do Prahy. Cestou do Prahy bylo v autobuse moc velké teplo a taky jsem se trochu nudil, protože jsem se nemohl už dočkat, až tam dorazíme. Při příjezdu jsme hned zamířili na Petřínskou rozhlednu a do Zrcadlového bludiště. Nejprve jsme šli do bludiště, tam jsem se úplně ztratil a pak do takové místnosti, kde byla zvětšovací zrcadla, to jsme se nasmáli. …..

Martin Holý, 3. třída

Výlet do Prahy se konal 11. až 12. června  2014 . Odjižděli jsme ráno v 6 hodin, ale už během cesty bylo úmorné vedro .
Ale nakonec jsme dojeli a vystoupili, nejprve  jsme šli do růžového sadu. A pak do Zrcadlového bludiště, kde bylo 30 zrcadel 15 normalních a 15, které zkreslovaly postavy. V bludišti jsem se dobře pobavil. A pak jsme šli na Petřinskou rozhlednu. ……

Ondřej Pokorný

Další příspěvky viz. dokument – Praha